Geleceğe Yönelik Danışmanlık Firmasıyız

Yatırım ve Finansman

Finansal yatırım konusunda uzman olarak, müşterilerimize ve ortaklarımıza sorularınızın yanıtlarını bulmaları için en gelişmiş araçları sunuyoruz.
image
image
image
image
image
image

Sunlight Consulting, yetkin ekibi ile müşterilerini ve ortaklarını yatırım projelerinde desteklerken çeşitli seviyelerde uzmanlık sunar. Seçtiğiniz alana yatırım yapmak için ihtiyacınız olan tüm getirileri bulabilirsiniz.  

Yatırımlar referanslı olarak birlikte çalıştığımız yatırım fonları tarafından desteklenmektedir. En kalıcı taahhüdü sağlamak için size en iyi teknikleri sunacağımızı garanti ediyoruz.  

Yatırım fonları bölgesel, ulusal ve hatta uluslararası olabilir. Sizlere girişim sermayesi, kalkınma sermayesi gibi çeşitli sermaye türleri sunabiliriz. Önemli olan, yeni bir yatırım dünyasının kapılarını açacak bir iş planının geliştirilmesidir.   Sunlight Consulting son teknolojilere sürekli yatırım yapmaktadır. Yatırımcı taleplerine en hızlı şekilde cevap verebilmek, işlemleri en hızlı şekilde sonuçlandırmak için, daima en yeni teknolojileri kullanımınıza sunar.

Lobi

Müşterilerimizle şeffaf ilişkiler kurarak onların çıkarlarını savunuyoruz. Lobi faaliyetlerimiz, ilgili kurumlar nezdinde olumlu etki yaparak siyaset alanında yılların gözlem ve tecrübeleri üzerine inşa edilmiştir. Dünyaca ünlü şirketleri temsil etmekten gurur duyuyoruz. Müşterilerimiz, kâr amacı gütmeyen kuruluşlar, aynı zamanda kamu politikası kurumları ve üniversitelerdir. Başta Avrupa Parlamentosu olmak üzere Avrupa ve uluslararası kuruluşlarla lobi faaliyetlerimize devam ediyoruz.
image
image
image
image
image
image